O nás

Ak Vás zaujíma ako pracujeme a kto sme, tento článok Vám pomôže zistiť o nás nejaké tie megabajty navyše.

O nás

Sme malá firma, ktorá vznikla v roku 2008 najprv na pracovnom stole, odkiaľ sa presunula do garáže. Keďže sme nemali kde parkovať naše plány prenajali sme si skladové priestory hneď vedľa pošty, čo je veľmi šikovné až priam dokonalé. Takto sme boli len pár metrov od každej pošty na Slovensku a zmestili tam prvé darčeky.

 • Rozvíjame sa každým dňom, každou objednávkou a každým spokojným zákazníkom. Jednáme so svetovými spoločnosťami aby ste svetové jednanie dostali aj od nás spolu so svetovým tovarom !
 • Výber produktov je dôležitý a tak sme za tie roky skúšali tisíce produktov, z ktorých vyberáme len tie najlepšie a najkvalitnejšie, veď len preto môžeme ponúknuť 14-dňovú garanciu vrátenia peňazí v prípade, ak nebudete s našim tovarom spokojní.
 • Darčeky nás bavia a sme ako malé deti, keď príde nový tovar. Z na pohľad bežného rozbaľovania krabice tovaru sa stala závislosť a zábava, ktorá za to stojí a tento pocit pozná asi každý, kto sa teší na balíček napríklad aj od nás.
 • Netvárime sa ako ekologická firma ale darí sa nám byť ňou. Na výplň balíčkov používame staré akciové letáčiky alebo iná výplň, ktorá nám prišla s tovarom. Krabice sú vyrábané z niekoľkokrát recyklovaného papiera a väčšina nášho odpadu je práve kartón, ktorý recyklujeme a zvyšok separujeme. Keď príde tovar ani nedýchame a tak nevytvárame CO2 .
 • Od roku 2014 si vyrábame vlastný sortiment darčekov, kde kladieme dôraz na kvalitu tovaru aj balenia.
 • Na začiatku roka 2017 sme zväčšili skladovú plochu na trojnásobok a spravili doteraz najväčšie investície do nového tovaru.
 • V roku 2018 sme sa presťahovali do Trenčína do skladu s plochou vyše 700m2.

Pár dôležitých bodov, prečo nakupovať od nás:

 1. Doručenie pri objednávke nad 50 eur je zadarmo aj kuriérom UPS s doručením expres do 24 hodín od odoslania
 2. Platbu môžete realizovať aj platobnou kartou cez najbezpečnejší dostupný platobný terminál na Slovensku zabezpečený technológiou 3-D Secure
 3. Bezkonkurenčné ceny za expresné dodanie kuriérom UPS
 4. Bodový vernostný program pre registrovaných zákazníkov, v ktorom dostávate bod za každých začatých 10€ nákupu. Každý bod si môžete vymeniť za 1€ zľavu z ďalšej objednávky až do výšky 50% z celkovej hodnoty
 5. Záruka vrátenia peňazí do 14 dní od prevzatia tovaru v prípade nespokojnosti s našim tovarom alebo službami.
 6. Vždy korektný prístup k zákazníkom aj a teda hlavne pri reklamáciach, kedy je to najviac potrebné.
 7. Podporíte tým vývoj nových slovenských výrobkov, kam smerujú naše investície.

 

Rýchly kontakt

Ak máte otázky môžete nás kontaktovať na:

 • tel.č. 0904 07 34 34 (telekom)
 • email : obchod@ajtaci.sk