Úvod / Informácie / Aktuálny stav doručovania a zásob
Tlačiť

Aktuálny stav doručovania a zásob

Vážený zákazník, nižšie nájdete dôležité informácie o vybavovaní objednávok počas súčasneho stavu až do Vianoc.

Aktuálny stav doručovania a zásob

Doručovanie balíkov:

Aktuálny stav: ideálny - doručuje sa obvykle na ďalší pracovný deň.

Odporúčame nečakať s nákupom do poslednej chvíle ale plánovať nákupy vopred, situácia u prepravcov sa môže rýchlo zmeniť, najmä cez Black Friday obdobie a po 5.12.

Zo strany UPS nám je účtovaný sezónny príplatok, ktorý zabezpečí extra pracovnú silu počas najťahšieho obdobia a tým aj hladšie doručovanie balíkov. Menšiu časť z tejto sumy 1,2€ sme premietli do ceny prepravy (+0,4€, ktorá už je zahrnutá v cene). Ostatné hradíme my.V prípade, že vám toto nevyhovuje, je možnosť dodať zásielku cez Zásielkovňu za nezmenenú cenu 2€

 

Zásoby tovaru:

Aktuálny stav: 74%

Keďže našou doménou sú práve vianočné darčeky, tak sa pripravujeme na nadchádzajúce obdobie už od Marca. Plníme sklady ako sa len dá z toho čo je dostupné u dodávateľov. Väčšina tovaru je však limitovaná a veľkú časť zásob, ktorú teraz máme je posledná a do konca roka ju nestihneme doplniť.

Všetok tovar, ktorý je uvedený ako "v sklade" je naozaj u nás fyzicky v sklade v Trenčíne.

 

Osobný odber:

Aktuálny stav: Povolený

Vzhľadom na obrovskú plochu nášho skladu je preberanie tovaru bezpečné. Pri vchode je pripravená dezinfekcia šetrná k pokožke a samozrejme je povinné nosiť rúšku.

Rýchly kontakt

Ak máte otázky môžete nás kontaktovať na:

  • tel.č. 0904 07 34 34 (telekom)
  • email : obchod@ajtaci.sk

Získajte exkluzívne ponuky, náhľad do nášho zákulisia a najrýchlejšie info o novinkách v našom obchode :

* Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Z databázy sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Každý náš email obsahuje link na okamžité odhlásenie odberu.